Dosto Oregano Powder 12% 500 g

TOLLISAN

Cena:135.00
Do podawania na karmę
Bakterie i kokcydioza
Wolne drogi oddechowe
Dosto Oregano dzięki swojemu wysokiemu stężeniu działa przeciw bakteryjnie i przeciw kokcydiozy, dodatkowo olejki eteryczne oczyszczają drogi oddechowe.

NOWOŚĆ!!

Dosto-Oregano z nowym bogatszym składem oraz z olejami eterycznymi dla zdrowych dróg oddechowych! “Być ciągle lepszym” tak można opisać Dostofarm, oznacza to rozpoznać potrzeby dnia dzisiejszego i jutra. Dostofarm wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie by ulepszać swoje preparaty w sposób ciągły. Istnieje ponad 150 różnych odmian oregano, z całkowicie różnymi właściwościami. Nie wszystkie gatunki są sobie równe. Właściwości oleju z oregano pochodzącego czy z tureckiego dzikiego zbioru czy z greckiej lub hiszpańskiej rośliny przyprawowej różnią się, a ich zastosowanie w sporcie gołębiarskim jest niewłaściwe i nie przynosi oczekiwanych efektów.

Firma Dostofarm Deutschland dysponuje wyjątkową, chronioną prawem, odmianą i tylko z niej pozyskuje olej oregano. Tylko olej Dosto-Oregano posiada te szczególne składniki i właściwości niezbędne dla gołębi pocztowych. Ponadto olej Dosto-Oregano jest ujednolicony w procesie produkcji, aby zawsze gwarantował ten sam niezawodny efekt działania. W składzie produktów Dosto-Oregano nie ma żadnych gotowych, syntetycznych olei oraz tanich zamienników. Olej Dosto-Oregano spełnia wszystkie normy jakości, a jego produkcja jest uregulowana prawem obrotu produktów leczniczych.

Dlatego jakość naszych nowych produktów Dosto-Oregano jest wyjątkowa. Stężenie wyciągu z oregano zarówno w postaci płynnej jak i sproszkowanej zostało zwiększone do 12%, a postać oleju do 3%. Skład wzbogacono olejkami eterycznymi, które mają bardzo korzystny wpływ na drogi oddechowe. Teraz używając produktów Dosto-Oregano możecie pozytywnie oddziaływać na przewód pokarmowy oraz dodatkowo na zdrowie górnych dróg oddechowych. Drożne górne drogi oddechowe są podstawą dla osiągania wszelkich sukcesów w sporcie.

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na nowy Dosto Oregano Pulver 12%. Produkt ten posiada nie tylko wyższe stężenie wyciągu z oregano oraz nowe olejki eteryczne dla zdrowia dróg oddechowych ale również regularnie stosowany zapobiega rozwojowi bakterii E-coli a co za tym idzie ma działanie profilaktyczne w chorobie młodych gołębi.

Porównajcie stężenie substancji czynnych, masę netto, oraz również dawkowanie z preparatami Ropa innych producentów. Wówczas zauważycie, iż cena przemawia na naszą korzyść. Co najważniejsze wybierzcie Dosto-Oregano nie ze względu na cenę – ale na jej unikalną jakość.

Dosto-Oregano 12% dawkujemy 1ml na 3l wody. Prosto, tanio i wygodnie! Dosto-Oregano 12% może być codziennie podawana gołębiom do wody. Podczas pierzenia codziennie podawaj wszystkim ptakom Dosto-Oregano 12% w połączeniu z Tollyamin – rezultat?! Nowe piękne upierzenie. Zimą aplikuj Dosto-Oregano12% trzy razy w tygodniu. Ostrzegam przed codziennym podawaniem zimą kombinacji Dosto-Oregano+ Tollyamin, wasze gołębie będą chciały wyrwać się z cel, tak szybko dojdą do formy. W gołębniku hodowlanym Dosto-Oregano 12% podajemy trzy razy w tygodniu. Można ją podawać także codziennie – nie ma znaczenia czy gołębie w tym czasie siedzą na jajkach czy karmią młode. Odsadzonym młodym podajemy codziennie do wody płynną formę preparatu Dosto-Oregano 12%. Dodatkowo dwa razy w tygodniu dodawaj Quick do tej samej wody co Ropa. Dzięki tej kombinacji młode ptaki otrzymają wyższą ochronę przez chorobą młodych gołębi. Dzięki tej metodzie możemy zapewnić dobre wyniki w czasie lotów młodych.

Dawkowanie

5g na 1 kg karmy (1 miarka)

Składniki Analiza:
surowy popiół 12,6%, surowe białko 8,0%, surowy tłuszcz 1,0%, surowe włókno 0,6%, sód 0,47%, lizyna 0,18%, metionina 0,13%, HCI- popiół nierozpuszczalny 6,6%

Skład:
Mąka pszenna, chlorek sodu, chlorek potasu

Sensoryczne dodatki na litr: Mieszanka naturalnych smaków 120.000mg (12%)


Uwagi
Po użyciu, natychmiast zamknąć (utrata smaku). Przechowywać w temperaturze otoczenia ale nie są poniżej 10°C